BÍLÁ VÍNA

MORAVA

Rulandské šedé 2018, Beneš

Typicky žlutozelený šat s živým zlatavým reflexem, buket ovocitě odrůdový (zimní jablka), s lehkým dotekem bylinkového čaje ochuceného kandovanou citrusovou kůrou a medem. Příjemně kořenité a plné víno, díky výraznějšímu extraktu vyžaduje být při servírování dobře temperované.

Morava, Slovácko, obec Hrušky
Pozdní sběr, suché

0,75 l490,- Kč

Veltlínské zelené 2020, Sůkal

Typicky žlutozelený šat s živým zlatavým reflexem, Lahodné víno světle žluté barvy se zelenkavými odlesky se vyznačuje příjemným kořenitým aroma po bílém pepři, v chuti je mladistvé, povzbuzující a příjmně pitelné.

Morava, Slovácko, obec Hrušky
Zemské víno, suché

0,75 l580,- Kč

Ryzlink vlašský 2020, Reisten

Typický „vlašák“ z Pálavy s výraznou mineralitou. V plné šťavnaté chuti ucítíte jemný grepový tón. Křupavá kyselinka dává vínu krásnou harmonickou chuť.

Morava, Mikulovsko, obec Pavlov
Pozdní sběr, suché

0,75 l580,- Kč

Ryzlink vlašský Hermes 2018, Gala

Sytě žlutá barva se zlatavými odlesky, vynikající viskozita. Propracovaná, sofistikovaná vůně s nádhernou kompozicí ovoce, dřeva a bylinek. Chuť je šťavnatá, harmonická, připomínající zralé citrusy, pomelo a klementinky, s pikantním minerálním. podtónem. Velmi dlouhý závěr.

Morava, Mikulovsko, obec Bavory
Pozdní sběr, suché

0,75 l760,- Kč

ITÁLIE

Pinot Grigio 2020, Fradei

Svěží víno s příjemnou kyselinkou a barvou bílého zlata. Lehké Pinot Grigio s osvěžující chutí hrušky a citrusů, vyráběné v severní provincii Pavia. Toto víno přináší dokonale vyvážené zážitky. Je nádherně křupavé na patře, s jemným, přetrvávajícím závěrem. Hodí se jako aperitiv, k lehkým předkrmům, salátům.

Lombardie
Pinot Grigio

0,75 l530,- Kč
0,15 l109,- Kč

Verdicchio di Matelica DOC 2020

Fabio Marchioni vyrostl v zemědělské rodině na statku Collestefano. Vystudoval enologii v Anconě a po studiích absolvoval stáže ve vyhlášených vinařstvích v Německu, na kterých se od špičkového vinaře Paulina Kopfera naučil techniku produkce biologického vinohradnictví. Roku 1998 začal působit na rodném statku, převzal zodpovědnost za celý vinohrad a výrodu vína. Po letech tvrdé práce se jeho víno považuje za referenční napříč špičkovými restauracemi a vinotékami nejen v Marche. Vína získávají ta nejprestižnější ocenění.

Marche
Verdicchio

0,75 l590,- Kč

Soave Classico DOC 2020, San Michele

Zářivá brilantní barva, vůně jemná s florálními tóny lučních bylin jako heřmánek a jitrocel. V ústech plné, suché a harmonické. Skvělé jako aperitiv. Vhodně doplňuje předkrmy, rybí pokrmy a plody moře.

Veneto
Garganega

0,75 l650,- Kč

Gavi di Gavi DOCG 2020, Villa Sparina

Víno má světle žlutou jiskrnou barvu, vůni připomínající čerstvé broskve, zelená jablka, plnou, dlouhou a svěží chuť připomínající dobře vyzrálé hrozny se svěží živou kyselinkou.

Piemonte
Cortese

0,75 l870,- Kč

Monterotondo Gavi di Gavi DOCG 2017, Villa Sparina

Víno má zářivou brilantní barvu, voní po vyzrálých hruškách, koření, zelenině s jemnými botritickými tóny. Má intenzivní suchou a minerální chuť po lesním medu, másle s krásně svěžím a dlouhým závěrem. Vhodné k mořským rybám a plodům moře.

Piemonte
Cortese

0,75 l2090,- Kč

Sauvignon Prail DOC 2020, Colterenzio

Na chladných, strmých eppanských svazích dává Sauvignon elegantní, plná a výrazná vína připomínající květy bezu, bílý angrešt a byliny. Má zářivou barvu se zelenkamými reflexy, suchou, výraznou chuť s křupavou kyselinkou a dobrou mineralitou. Potenciál ke zrání v lahvi 3 – 5 let. Skvělý aperitiv. Geniální v kombinaci s chřestem a pečenými rybami s bylinkami.

Alto Adige
Sauvignon

0,75 l940,- Kč

RAKOUSKO

Grüner Veltliner Federspiel 2021, Jäger

Štěrkovité půdy dávají vínu křehkou minerálnost, jemnost a rovnováhu v chuti s typickou jemnou pepřovitostí. Víno je jemně ovocné, velice vybízivé k pití, elegantní s jemnými tóny broskví. Skvěle se hodí k jemným předkrmům, pomazánkám, rybám a plodům moře.

Wachau

0,75 l690,- Kč

Riesling Federspiel 2021, Jäger

Svěží, příjemně aromatický horský Riesling s velice jasnou, kompaktní vůní a chutí s tóny viniční broskve. Minerální, suchý, vzletný, vybízivý a dlouhý. Je vhodné jej podávat s pomazánkami, plody moře, s jemnými předkrmy a rybami doplněnými omáčkami.

Wachau

0,75 l780,- Kč

Riesling Smaragd 2021, Jäger

Čistý, transparentní Riesling s mnohovrstevnou vůní a pozoruhodnou délkou a minerálností. Má tóny tropického ovoce, suchou, dlouhou a plnou chuť s krásnou svěžestí a čistotou. Skvěle doplňuje pečené i grilované mořské a sladkovodní ryby, pokrmy z bílých mas, vhodné též k asijské kuchyni.

Wachau

0,75 l1 390,- Kč

FRANCIE

Château Martinon 2020, Entre deux Mers

Sauvignon dává tomuto vínu bohatou vůni a šťavnatou chuť, Sémillon potom víno umocní a Muscadelle mu dodá svým medovým charakterem líbeznou a delikátní chuť. Jako všechna vína z oblasti Entre deux Mers je i toto velmi minerální, svěží a ovocné.

Bordeaux
Sauvignon, Sémillon, Muscadelle, Sauvignon gris

0,75 l660,- Kč
0,15 l139,- Kč

Sauternes, Carmes de Rieussec 2016

Opravdu půvabný Sauternes, v chuti a vůni najdeme tóny mučenky, melounu, ananasu a máty. Má střední tělo s velmi otevřenou a přístupnou chutí, díky poměrně skromnému zbytkovému cukru na Sauternes je víno svěží a bezprostřední. Výborné bude k dezertům, sýrům s modrou plísní nebo husím játrům.

Bordeaux
Sauvignon, Sémillon, Muscadelle

0,75 l1 650,- Kč

Côtes de Gascogne Haut Marin Littorine 2020

Toto živé a jiskrné víno nabízí ovocné tóny rybízu, angreštu a špendlíků. Je velmi harmonické mezi kyselinkou a cukernatostí, víno má jen lehkou mineralitu, spíše je hezky oblé a dochuť, jde až k nádherným tónům přezrálých broskví nebo kandované citrusové kůry. Je to víno ideální například ke křepelce, polotvrdým sýrům, nebo jako aperitiv.

Gascogne
Colombard, Ugni blanc

0,75 l590,- Kč

Sancerre blanc 2020, Tinel-Blondelet

Tento Sauvignon těží zejména ze svého podloží, které je tvořeno vápencem, pazourkem a kimeridžským jílem. Tato skladba půdy mu dává do vínku minerálnost i křehkost a ideální klima doplňuje chuť o ovocnost černého a bílého rybízu, angreštu doplněné jemným závěrem rostlinných tónů.

Loire
Sauvignon

0,75 l990,- Kč

Côtes du Rhône blanc Les Grands Calcaires, Domaine Santa Duc

Ve víně ze slunného údolí řeky Rhôny se snoubí více odrůd tohoto kraje. Ve víně neprobíhá malolaktická fermentace, proto je velmi ovocné, mastnějšího charakteru, s tóny bylinek, dřevin a koření. Typickým rysem je prolínání svěžího charakteru s robustními nuancemi. Tři slova jsou charakteristikou tohoto vína – mineralita, svěžest, živost.

Rhône
Grenache blanc, Clairette, Ugni blanc, Bourboulenc, Picpoul, Viognier

0,75 l630,- Kč

Riesling Duttenberg 2018, Domaine Rémy Gresser

Ve víně ze slunného údolí řeky Rhôny se snoubí více Riesling, to je královská odrůda, není vůbec jednoduché vyrobit kvalitní vina z této náchylné odrůdy. Doména pana Gressera si zakládá na tradiční výrobě, jejich vína jsou svěží, elegantní a zároveň hluboká a pevná. Tento Riesling je typickým zástupcem, je svěží, ovocný s lehkou mineralitou a příjemnou kyselinkou.

Alsace
Riesling

0,75 l940,- Kč

Gewurztraminer Kritt 2018, Domaine Gresser

Odrůda Gewurztraimer je velice aromatická, plná a štědrá. Vína jsou typická svou ovocností, tóny vyzrálých pomerančů, lehkou kořenitostí a květinovým aroma. V tomto případě se jedná o víno s lehkou cukernatostí, která skvěle doprovodí dezerty nebo foie gras.

Alsace
Gewurztraminer

0,75 l940,- Kč

Chablis 2019, Domaine Billaud-Simon

Chardonnay ze severní části Burgundska vás osloví svou svěžestí a jemností. Krásně minerální, kulaté, v chuti citrusové plody s tóny exotického ovoce. Příjemně doprovodí hovězí carpaccio, drůbež či lehké sýry. Výborně se také hodí k našemu tataráčku.

Bourgogne
Chardonnay

0,75 l1180,- Kč

Chablis 1er Cru Mont de Milieu 2019, Domaine Billaud-Simon

Krásná světle žlutá barva vína se zelenkavými odlesky okouzlí na první pohled. Vůně je velmi intenzivní a bohatá. Jako byste se ocitli v zahradě, kde zrají manga, liči, růžové grapefruity, broskve a kde roste citrónová tráva. Hřejivě exotická a svěží zároveň. Chuť je mocná, plná ovocnosti, jemnosti se svěží kyselinkou. Dochuť, která snoubí velmi jemné vegetativní a minerální tóny, je velmi dlouhá.

Bourgogne
Chardonnay

0,75 l1 990,- Kč

Meursault Les Narvaux 2018, Chavy-Chouet

Vína z vesničky Meursault se stala pro celý svět synonymem a vzorem pro extraktivní a silná vína z odrůdy Chardonnay. Výrazné tóny citrusové kůry, dřeva, meduňky a jemně i lískového oříšku vyvolávají nutkání se k této mnohovrstevnaté vůni znovu vracet. Chuť je stejně bohatá jako vůně a je ještě rozšířená o jemné tóny mandlí, chlebové kůrky a čerstvě stlučeného másla, tak typické pro Meursault.

Bourgogne
Chardonnay

0,75 l2 590,- Kč

Saint Aubin 1er Cru Clos du Meix 2018, Hubert Lamy

Saint Aubin je taková pomyslná tečka v apelaci Côte de Beaune za těmi největšími klenoty. Nejvyšší klasifikace je zde 1er Cru, ale hned za rohem najdeme Grand Cru z Chassagne Montrachet i Puligny Montrachet. Od takového výrobce, jakým je Hubert Lamy, můžeme očekávat opravdový zážitek, který nebude daleko třeba i od nějakého Grand cru.

Bourgogne
Chardonnay

0,75 l2 690,- Kč

ČERVENÁ VÍNA

MORAVA

Pinot Noir 2020, Beneš

Víno jasně purpurové barvy s jemnou vůní přezrálých třešní ptačinec a čerstvě loupané kůry. V chuti zprvu ovocité aroma (jahodový kompot) přechází ve výraznější tóny opáleného dřeva a černé čokolády. Plné a extraktivní víno se sametovou tříslovinovou dochutí, vhodné k delšímu archivování.

Morava, Slovácko, obec Hrušky
Výběr z hroznů, suché

0,75 l690,- Kč

ITÁLIE

Barbera DOC 2020, Fradei

Intenzivní červená barva, harmonické a elegantní aroma. Strukturované, pikantní a svěží chuť s přetrvávající dochutí. Vhodný doplněk ke studeným masovým a salámovým mísám, sýrům a masitým pokrmům.

Piemonte
Barbera

0,75 l530,- Kč
0,15 l109,- Kč

Barolo Enrico VI DOCG 2016, Cordero di Montezemolo

Vysoce koncentrovaná a harmonická chuť plynuje navazuje na vůni. Skvělá vinice Enrico VI a velice omezená produkce (pouhých 2,1 hektaru) dodá hroznům vysokou koncentraci a extrakt. Víno má jiskřivě rudou barvu. Hedvábná, elegantní a komplexní vůně s příjemnými tóny kávy, pralinek a hořké čokolády. Víno pro znalce.

Piemonte
Nebbiolo

0,75 l4 500,- Kč

Chianti Classico DOCG 2018, Fontodi

Lisuje se z velmi jemné mletých hroznů z vinic cru Panzana – „Conca d ‘Oro“, která patří mezi nejlepší v celém Chianti. Malolaktická fermentace probíhá v barikových sudech a následné zrání 18 měsíců taktéž v barikových sudech Allier, podruhé užitých. Aroma tmavých třešní a ostružin. Plnější, svěží a ovocnou chuť vyvažují tóny po tabáku, grafitu a koření. Velmi dlouhý závěr s příjemnou tříslovinou. Doporučujeme dekantovat minimálně 1h.

Toscana
Sangoviese

0,75 l1180,- Kč

Brunello di Montalcino DOCG 2016, Lisini

Ruční výběr hroznů, jemné lisování a následné zrání přes tři roky ve velkých sudech ze slavonského dubu. Víno je brilantní rubínové barvy, která jde stárnutím do oranžové. Ve vůni je mimořádně elegantní s tóny podhoubí, červených peckovin, tabáku a fialky. V chuti plné, harmonické, vyvážené a velice dlouhé, Klasické víno aristokratického charakteru.

Toscana
Sangiovese

0,75 l2 190,- Kč

Flaccinello della Pieve 2016, Fontodi

Velké červené víno z nejlepších poloh vinic Fondoti. Prvním ročníkem byl 1981, od té doby je hvězdou. Zraje 24 měsíců v barikových sudech a poté v lahvi. Je emblémem hloubky, síly s velkou elegancí a jemností. Košatá a komplexní vůně, struktura a výraz z něj dělají velké víno.

Toscana
Sangiovese

0,75 l9 900,- Kč

Primitivo di Manduria DOP Terre Rosse Cru 2019, Felline

Čistá, koncentrovaná a svěží vůně s dobrou kyselinou a dynamikou. V chuti skvěle vyvážené, plné a dlouhé víno s příjemnou mineralitou a strukturou. Víno skvělé pitelnosti, které se svým stylem vrací k eleganci a odvrací se od těžkopádnosti a síly. Lahodné, plné a skvěle kombinovatelné s jídlem. Doporučujeme dekantovat alespoň 1h.

Puglia
Primitivo

0,75 l790,- Kč

Sassicaia Bolgheri 2016, Tenuta San Guido

Víno zraje 24 měsíců ve francouzských barrique sudech a poté několik dalších měsíců v lahvi. Barva je intenzivní rubínová s aroma černého ovoce a orientálního koření. V chuti černý rybíz, ostružiny s minerálními a kořeněnými tóny. Mohutné, plné, jemné, kulaté se skvěle zakomponovanou tříslovinou a dlouhým závěrem.

Toscana
Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc

0,75 l14 900,- Kč

FRANCIE

Pinot Noir 2021, Philippe Curial

Příjemné víno ovocné v chuti i vůni, jemná paleta skrývá tóny borůvek, ostružin a dalších lesních plodů. Typická kyselinka pro odrůdu Pinot Noir dává vínu v závěru příjemnou svěžest a šťavnatost. Vhodnou kombinací bude pernatá zvěř, vyzrálé sýry nebo domácí paštika.

Bourgogne
Pinot Noir

0,75 l660,- Kč
0,15 l139,- Kč

Château Chapelle d´Aliénor by La Gaffeliere 2018

Vinařství je od počátku v rukou rodiny Malet Roquefort. Dříve bylo známo jako La Gaffeliére a kvalita byla velmi vysoká. Alexandre Thienpont, který vlastní zámek v Pomerolu Vieux Château Certan, se zde učil řemeslu. Výborná je zdejší poloha vinic, které se nacházejí mezi Ch. Ausone a Ch. Pavie a dávají vína charakteristická pro St. Emilion – stylová a klasická.

Bordeaux
Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot

0,75 l940,- Kč

Château Campillot 2016, Médoc

Víno středního těla, kořenité chuti se stopami červeného ovoce. Tradiční složení odrůd – Cabernet Sauvignon a Merlot – podtrhuje klasický styl tohoto regionu, jež produkuje vína osobitá, která mají hloubku a zralost.

Bordeaux
Merlot, Cabernet Sauvignon

0,75 l850,- Kč

Moulin d´Issan 2018

Barva je intenzivní, tmavě fialová s temnými cihlovými odlesky, víno je čisté a jiskrné. Vůně je velmi příjemná, připomíná lesní plody, koření i červenou papriku. Je plné, měkké a dobře strukturované. Skvěle doprovodí například hovězí steaky na grilu.

Bordeaux
Merlot, Cabernet Sauvignon

0,75 l970,- Kč

Les Allées de Cantemerle 2015, Haut-Medoc

Víno pocházející ze zámku Ch. Cantemerle vás osloví svým šarmem a elegantní zakulaceností. V chuti nalezneme švestky, ostružiny, ale také nádech pečeného hovězího masa. Krásně se bude hodit k hovězímu filetu například s grilovanou zeleninou.

Bordeaux
Merlot, Cabernet Sauvignon

0,75 l1 390,- Kč

Château Chantalouette 2013, Pomerol

Víno nás zprvu zaujme svou plnou rafinovanou vůní, ve které je cítit mineralita, zemitost, nádech kůže a kávy. Postupně nastupuje ovocnější aroma s lehkým podtónem ořechů, kouře a pepře. V chuti je dosti pevné s výraznějšími taniny, které spolu s vyšší kyselinou dodávají vínu potřebnou strukturu a potenciál k dalšímu vyzrávání. Vhodně doplní masa dušená na víně, králíka, pernatou zvěřinu.

Bordeaux
Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot

0,75 l1 590,- Kč

Château Ormes de Pez 2008, St. Estèphe

Tato rodinná doména byla odkoupena Jeanem-Charlesem, vlastníkem zámku Lynch Bages v Pauillacu, těsně před 2. světovou válkou. Dvě principální vinice jsou situovány na každé straně vesničky Pez, nabízejí terroir, které je charakteristické svou homogenitou a pravidelně vysokými výnosy. Vína mají typicky suché taniny pro apelaci St. Estèphe, velmi koncentrovanou chuť a mineralitu. Dominantní jsou tóny jeřabin, červeného ovoce a višní.

Bordeaux
Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot

0,75 l2 190,- Kč

Château Paveil de Luze 2016, Margaux

Víno přímo z apelace Margaux, jehož chudé a teplé půdy dávají vzniknout nejelegantnějším vínům. Je měkké a struktura je více ovocná než kořenitá. V chuti jsou tóny jahodové marmelády. V odrůdách je to klasická kupáž Bordeaux Cabernet Sauvignon 65 %, Merlot 30 %, Cabernet Franc 5 %. Podáváme ve stáří 3 až 8 let nejlépe k telecímu, pečenému krocanovi nebo jemným terinkám.

Bordeaux
Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot

0,75 l2 590,- Kč

Côtes du Rhône La Dame Rousse 2018, Domaine de la Mordorée

Pikantní tmavé víno, ve vůni s tóny třešní, ostružin a sladkého koření. Šťavnaté a jemné, v chuti tmavé ovoce s jemnou strukturou taninu, přímé víno s dlouhou dochutí, kořenitým závěrem a nuancemi přezrálého až kandovaného ovoce.

Rhône
Grenache, Syrah, Cinsault, Carignan, Mourvèdre

0,75 l940,- Kč

Gigondas Les Hautes Garrigues 2017, Santa Duc

Temně červené víno má jemnou vůni černých třešní a marmelád. V chuti je ovocné s velkým množstvím tatinů a svěží kyselinkou. V gastronomii skvěle doplňuje zvěřinu, pečená a grilovaná červená masa, pikantní omáčky, či aromatické sýry.

Rhône
Mourvedre

0,75 l2 590,- Kč

Châteauneuf-du-Pape Piedlong 2016

Ač se vína v Châteauneuf-du-Pape mohou vyrábět až ze 13 odrůd, v tomto víně jsou mistrně zpracovány 3. Dominantní je Grenache Noir a 30 % v kupáži zbývá na Syrah a Mourvédre. Toto víno vyrábí rodina Brunierů, která je špičkou v této oblasti. Aroma je plné vyzrálých třešní a višní, ostružin a bezinek, v chuti i ve vůni najdeme i lehké tóny anýzu.

Rhône
Grenache Noir, Syrah, Mourvedre

0,75 l2 690,- Kč

RŮŽOVÁ VÍNA

MORAVA

Merlot – Pinot rosé 2018, Gala

Víno jemné barvy s tóny zahradního ovoce a drobného bobulovitého ovoce, krásně zde vyniká příjemná kyselinka z odrůdy Pinot Noir. Je vhodné k lehčím pokrmům a jemnějším úpravám kuřecího masa.

Morava, Mikulovsko, obec Bavory
Pozdní sběr, suché

0,75 l540,- Kč

Frankovka Rosé, Mádl

Barva vína je lososově růžová se zářivou jiskrou, chuť je středně plná, svěží ovocná s kompotovým nádechem, podpořená pikantní kyselinkou, dochuť dlouhá, ovocně svěží po dozrávajících malinách a vodním melounu, s jemnou kompotovou stopou.

Morava, Velké Pavlovice, Velké Bílovice
Pozdní sběr, suché

0,75 l460- Kč

FRANCIE

Bleu de Mer rosé 2019, Bernard Magrez

Mladé víno pocházející ze dvou středomořských odrůd, které je svěží a lehké. V chuti odhaluje jemnost a eleganci svého terroir. Zároveň je příjemně ovocné, v závěru lehce kořenité. Ideální v letních dnech. Nebojte se jej vychladit až na 5 °C. Vychutnejte si jej jako aperitiv v horkých letních dnech, nebo jej podávejte s grilovaným masem či rybami.

Languedoc
Grenache, Cinsault

0,75 l580,- Kč
0,15 l120,- Kč

CHAMPAGNE, ŠUMIVÁ VÍNA

MORAVA

Pinot & Ryzlink, extra brut, Gala

Jemně zlatá barva. Nazrálá autolytická vůně sladkých briošek s nádechem citronové kůry a koření. Chuť je kořenitá, kulatá, s jemným, ale intenzivním perlením. Dlouhý závěr.

Morava, Mikulovsko, obec Bavory, Perná
Pinot Noir, Ryzlink vlašský

0,75 l820,- Kč

ITÁLIE

Prosecco Rustico DOCG brut, Nino Franco

Suché Prosecco. Dobře vyzrálé s velice jemnými tóny vyzrálého jablka a bylin. Krémovité perlení, vyvážené, osvěžující. Je vynikajícím aperitivem a dobře se snoubí se smaženými plody moře.

Veneto
Glera

0,75 l820- Kč

FRANCIE

Crémant de Bourgogne blanc brut, Paul Chollet

Sekt z Burgundska vyrobený tradiční šampaňskou metodou zrání na lahvi se vyznačuje jemným perlením a osvěžující vůní i chutí po citrusech. Výrobcem je malá, ale vyhlášená rodinná domaina Paul Chollet. Doporučujeme jej jako aperitiv.

Bourgogne
Pinot Noir, Chardonnay, Gamay, Aligoté

0,75 l820,- Kč

Champagne Théophile brut, Louis Roederer

Champagne vůbec, vlastněné již po 200 let stejnou rodinou nabízí oslovující vůni i chuť, ve které nalezneme jak ovocnost, tak jemné kvasinky, na kterých toto víno zrálo. Je vhodné jako aperitiv či k ovocným dezertům, ale můžete jej vyzkoušet i ke carpacciu.

Champagne
Pinot Noir, Chardonnay

0,75 l1 590,- Kč

Brut Premier, Louis Roederer

Víno slámově žluté barvy s jemným perlením. Plné komplexní víno s úžasnou rovnováhou mezi živým mládím a elegantní vyzrálostí. Ideální pro slavnostní příležitosti. V chuti se skvostně doplňuje ovocnost se skvělou harmonií ovoce s podporou jemné minerálnosti.

Champagne
Pinot Noir, Chardonnay, Meunier

0,75 l1 890,- Kč