Přijměte pozvání do Restaurant Chapelle, kde pro Vás pod vedením jednoho z nejlepších kuchařů České republiky – pana Romana Dolejše – připravujeme vynikající delikatesy z české i mezinárodní kuchyně. Při jejich přípravě používáme suroviny a ingredience lokálních dodavatelů a především maso z vlastní biofarmy v Maleticích.

Otevírací doba
Po–Pá 11:00–22:00 (15:00 – 17:00 kuchyně uzavřena)
So 11:00–23:00 (16:00 – 17:00 kuchyně uzavřena)
Ne 11:00–15:00
Snídaně 7:00–9:30

Zajistíme pro Vás též ubytování v nově zrekonstruovaném luxusním Hotelu U Kapličky, který je nedílnou součástí naší restaurace.

Maso

JEDINEČNÁ KVALITA MASA

Abychom pro Vás mohli dlouhodobě připravovat vynikající maso na různé způsoby, provozujeme již od roku 2010 Maletickou farmu. Chováme zde prvotřídní skot plemen Limousine a Charolais. Nově jsme začali chovat i japonské plemeno Wagyu, které je jedním z nejluxusnějších potravinářských produktů na světě. Díky zdravému a čistému prostředí na naší farmě se můžeme pyšnit označením BIO.

Toto vynikající hovězí maso, které si sami bouráme, necháváme za sucha vyzrávat 50 až 150 dní a poté ho upravíme ve speciální troubě, která se dokáže vyhřát na 450°C až 500 °C. Díky tomu je chuť vyzrálého masa naprosto jedinečná.

EXKLUSIVNÍ VÝBĚR VÍN A DALŠÍCH NÁPOJŮ

Naše restaurace nabízí široký výběr domácích čerstvých i fermentovaných limonád. Všechny limonády si sami vyrábíme a k jejich výrobě používáme čerstvé sezónní ovoce a další přísady. Naši stálou nabídku budeme pravidelně doplňovat o sezónní zajímaví příchutě.

V naší nabídce naleznete širokou nabídku vín především z České republiky, Francie a Itálie. Náš sommelier je zde pro Vás a zajistí vždy správné párování pokrmů a vína s cílem zajistit maximální požitek z návštěvy naší restaurace.

Širokou nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů doplňují vynikající rumy, elixíry a speciální whiskey. Přijďte ochutnat.

Nápojový lístek

UNIKÁTNÍ MÍSTO PRO VÁŠ BUSINESS
I NEFORMÁLNÍ AKCE

Disponujeme nejen konferenčními prostory až pro 50 osob vybavenými moderní technikou, ale i unikátním VIP salónkem s kapacitou 16 osob, který je skvělým místem jak pro menší business meetingy, tak pro neformální setkání s obchodními partnery či přáteli. Na přání zajistíme coffeebreak či jiné občerstvení.

Naše restaurace s kapacitou 80 míst je ideální pro pořádání oslav, svateb, firemních večírků a dalších společenských akcí. Samozřejmostí je kompletní catering zcela dle přání hostů, možnost reprodukované i živé hudby. Zajistíme pro Vás vše tak, abyste si ze své akce odnesli skvělý zážitek. Součástí restaurace je bioklimatická terasa pro 40 osob, která se dá zcela uzavřít a díky tomu může být vyhřívaná či klimatizovaná.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte